•   62 44 84 00
  •   post@trysilbil.no

KONTAKT OSS

Har du et spørsmål til oss, eller ønsker du å bestille time?

Trysil Bil AS

62 44 84 00
post@trysilbil.no
Adresse
Trysil Bil AS
Vestmovegen 26
2420 Trysil

Kontaktskjema

Vennligst fyll ut dette feltet
Vennligst fyll ut dette feltet
Vennligst fyll ut dette feltet
Vennligst fyll ut dette feltet

KONTAKTPERSONER

Image

Remi Skjæraasen

Daglig leder / Salgssjef bilsalg

remi@trysilbil.no

99294208

Image

Joachim Kveen

Bilsalg / Deler og tilbehør

joachim@trysilbil.no

92079010

Image

Jan Tore Myhre

Regnskapssjef

jan.tore@trysilbil.no

93041065

Image

Laila Snerten

Regnskap

laila@trysilbil.no

92436371

Image

Per Marius Langaanes

Servicesjef / Kundemottak

per.marius@trysilbil.no

40612430

Image

Odd Arne Frøhaug

Kundemottak

odd.arne@trysilbil.no

92267419

Image

Lay Jota

Kundemottak / Bilutleie

lay@trysilbil.no

41268842

Image

Morten Søgård

Kundemottak / Skadetakst / Bilutleie / Verksmester

morten@trysilbil.no

92434877

FØLG OSS PÅ FACEBOOK

Følg oss på Facebook for å motta nyheter og annen spennende informasjon! I tillegg får du et unikt innblikk i den spennende bilhverdagen hos på Trysil Bil.

HER FINNER DU OSS

Vestmovegen 26, 2420 Trysil
icon